II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25.02.2018

1. W dzisiejszą niedzielę w kościołach w Polsce odbywa się zbiórka do puszek na Misje.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży z klasy III gimnazjum, przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w Oratorium.

3. W środę ostatni dzień miesiąca i wspomnienie św. Jana Bosko. O godz. 18.00 Msza św. w intencji wszystkich budowniczych, ofiarodawców, dobrodziejów i sympatyków naszej parafii, sprawowana będzie w kaplicy św. Jana Bosko a po Mszy św. nabożeństwo i ucałowanie relikwii.

4. W czwartek I Czwartek Miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w czasie adoracji o nowe święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

5. W piątek I Piątek Miesiąca, od godz. 9.00 odwiedzimy chorych. Spowiedź od godz. 17.30.

6. W sobotę I sobota Miesiąca o godz. 17.30 Nabożeństwo Pierwszych Sobót: Różaniec w intencji przebłagania za grzechy ludzi z prośba o pokój na świecie.

7. W piątek 2 marca spotkanie Rady Parafialnej, po Drodze Krzyżowej. Zapraszam wszystkich chętnych do włączenia się w te spotkania, aby omówić przygotowania do Konsekracji Kościoła oraz ustalić trasę Drogi Krzyżowej w czasie Rekolekcji.

8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 10.00

9. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiane są w piątek o godz. o 18.30. Chciejmy ofiarować Jezusowi ten czas i razem z nim przejść Droga Krzyżową. Ofiary składane z racji Drogi Krzyżowej będą przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu.

10. Nabożeństwo Gorzkich Żali celebrujemy w niedziele o godz. 17.30. Niech nas nie zabraknie na tych nabożeństwach pasyjnych.

11. W przyszła niedziele spotkanie młodzieży z klasy III gimnazjum, przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania po Mszy św. o godz. 18.00 w Oratorium.

12. Trwają katechezy Drogi Neokatechumenalnej, w poniedziałki i środy o godz. 19.00.

13. Rekolekcje w naszej parafii odbędą się od 15 marca, wygłosi je O. Mariusz Małkiński z Zakonu Ojców Paulinów. Tradycyjnie w czasie rekolekcji Klub Seniora będzie rozprowadzał Palmy własnoręcznie robione.

14. Niech Wielki Post, będzie czasem nawrócenia się do Boga, poprawy relacji z drugim człowiekiem i uporządkowaniem swego serca i sumienia. Szczęść Boże!

Adoracja

ADORACJA

NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18.00