XII NIEDZIELA ZWYKŁA 25.06.2017

1. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie się w Festyn Parafialny, za znalezienie sponsorów, za fanty, za datki, za ufundowanie nagród, za ciasta, za bigos, za obsługę stoisk, za organizację, za przygotowanie i posprzątanie, a przede wszystkim za życzliwą i radosną obecność. Dziękuje z serca bo było to piękne przeżycie wspólnoty parafialnej. Niech Bóg wszystkim wynagrodzi!

2. W czwartek 29 czerwca Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, dzień jedności ze stolica apostolska, pamiętajmy w naszych modlitwach o Papieżu i o mnie, żebym dobrze Wam posługiwał jako proboszcz. Zapraszam serdecznie w tym dniu na Mszę św. w mojej intencji na godz. 18.00.

3. W piątek ostatni dzień miesiąca – miesięczne wspomnienie św. Jana Bosko, o godz. 18.00 Msza św. w intencji wszystkich ofiarodawców, budowniczych, dobrodziejów i sympatyków naszego kościoła a po Mszy św. nabożeństwo do św. Jana Bokso i ucałowanie relikwii. Jest to równocześnie ostatnie nabożeństwo czerwcowe. Serdeczne zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 10.00.

5. W czasie wakacji spowiedź będzie 15 minut przed Msza święta. Także w czasie wakacji nie będzie czwartkowych adoracji Najświętszego Sakramentu. Natomiast w sprawach kancelaryjne można się zgłaszać codziennie po Mszy św., a w razie potrzeby w każdej chwili.

6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła Cecylia Biernacik z ul. Zakole, polećmy ją miłosierdziu Bożemu: wieczny odpoczynek…

7. Życzę wszystkim udanych wakacji a tym, którzy pracują szybkiego urlopu i mniej zajęć oraz pięknej pogody i dobrego samopoczucia. Szczęść Boże!