XIX NIEDZIELA 13.08.2017

1. Witamy w naszej wspólnocie ks. Tadeusza Pawluka, salezjanina, który decyzją ks. Inspektora został przysłany do naszej Parafii. Ks. Tadeusz ostatnie lata pracował w Olsztynie gdzie prowadził wspólnotę charyzmatyczną i organizował Wieczerniki modlitewne. Cieszymy się z Jego obecności wśród nas i życzymy, aby jak najszybciej zadomowił się wśród nas i ubogacał duchem modlitwy.

2. Bóg zapłać za składane dziś ofiary na tace, które jak każdą II niedzielę miesiąca taca przeznaczona na ogrodzenie wokół kościoła.

3. Dziś 13 sierpnia w Lubajnach nabożeństw Fatimskie: o godz. 20.00 różaniec i Msza św. Wyjazd autobusu spod naszego kościół o godz. 18.40.

4. We wtorek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Matki Bożej Zielnej. Msze św. w naszym kościele będą celebrowane jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy św. poświecenie owoców, kwiatów i ziół.

5. W środę o godz. 18.00 Msza św. o uzdrowienie i uwolnienie a po niej modlitwy wstawiennicze.

6. W czasie wakacji spowiedź będzie 15 minut przed Msza święta. Natomiast w sprawach kancelaryjne można się zgłaszać codziennie po Mszy św., a w razie potrzeby w każdej chwili.

7. W tym tygodniu do wieczności odeszła Janina Perczyńska z ul. Zakole, polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

8. Wszystkim parafianom oraz gościom wypoczywającym, życzymy udanych wakacji i pięknej pogody oraz dobrego samopoczucia. Szczęść Boże!