XV NIEDZIELA ZWYKŁA 16.07.2017

1. Bóg zapłać za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na ogrodzenie wokół kościoła. Bóg zapłać także za ufundowano 3 przęsła ogrodzenia: Klubowi Seniora, Rodzinie Ćwik i Lesickich oraz Rodzinie Pisarewskich. Niech Bóg obficie wynagrodzi ten dar serca.

2. W środę o godz. 18.00 Msza św. o uzdrowienie i uwolnienie a po niej modlitwy wstawiennicze.

3. W sobota 22 dzień miesiąca wspomnienie miesięczne św. Jana Pawła II.
Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo do świętego i ucałowanie relikwii.

4. Ksiądz Cezary Ruzik wraz z Kołem Biblijnym zaprasza wszystkich zainteresowanych rozwojem życia duchowego, nawiązaniem bliskiej relacji z Jezusem Chrystusem i poznaniem Jego planu na swoje życie na „seminarium ewangelizacyjne” pt. ; Cztery Prawa Życia Duchowego”: Bóg kocha człowieka, Seminarium odbywać się będzie w dniach 7-12 sierpnia, w godzinach od 18.00 do 21.00 w sali Koła biblijnego w Oratorium. Zgłoszenia proszę kierować do ks. Cezarego Ruzika (najpóźniej do 5go sierpnia). Zainteresowanych zapraszamy.

5. W czasie wakacji spowiedź będzie 15 minut przed Msza święta. Natomiast w sprawach kancelaryjne można się zgłaszać codziennie po Mszy św., a w razie potrzeby w każdej chwili.

6. Wszystkim parafianom oraz gościom wypoczywającym, życzymy udanych wakacji i pięknej pogody oraz dobrego samopoczucia. Szczęść Boże!