III NIEDZIELA WIELKANOCNA 15.04.2018

1. Rozpoczynamy dziś o X Ogólnopolski Tydzień Biblijny, którego hasłem są słowa: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Nawiązuje ono do wydarzenia z życia apostołów, którzy pośród prześladowań ze strony Żydów modlili się do Boga o pomoc. I – jak pisze św. Łukasz: „wszyscy zostali napełnieni Duchem Świętym i głosili odważnie słowo Boże”. Z tej okazji zapraszamy w przyszła sobotę na godz. 19.00 na wspólne celebrowane Nabożeństwa Słowa Bożego, przygotowane przez nasze parafialne Koło Biblijne.

2. Bóg zapłać za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na ogrodzenie wokół kościoła. Bóg zapłać także za wszelkie inne ofiary, składane w kopertach imiennych i przelewane bezpośrednio na konto parafialne.

3. Od jutra wracamy do rannych Mszy św. o godz. 7.00.

4. W środę rozpoczyna się w naszej wspólnocie zakonnej nadzwyczajna wizytacja Radcy Generalnego z Rzymu Ks. Tadeusza Rozmusa, który wizytuje nasza prowincję w imieniu Przełożonego Generalnego. Ks. Radca w czwartek o godz. 18.00 odprawi Uroczysta Mszę św. w naszym kościele na która bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.

5. Z racji wizytacji Msza św. o uzdrowienie przeniesiona jest na następną środę 25 kwietnia.

6. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie z Rodzicami dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św.

7. Również w przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie organizacyjne wyjeżdżających na pielgrzymkę do Medjugorje po Mszy św. o godz. 10.00. Organizatorzy proszą wszystkich o obecność.

8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: Zbigniew Dłużeń z Wałdowa, polećmy go miłosierdziu Bożemu: wieczny odpoczynek…

9. Niech radość Zmartwychwstania, towarzyszy nam wszystkim i pozostanie jak najdłużej w naszych sercach. Szczęść Boże!