X NIEDZIELA ZWYKŁA 10.06.2018

1. Z całego serca składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego zorganizowani wczorajszej Uroczystości konsekracji kościoła. Za posprzątanie i przygotowania Oratorium, za wypieleni i uporządkowanie terenów zielonych wokół kościoła, za rozstawienie ławek i posprzątanie po uroczystości, za przymocowanie figury Jezusa na Krzyżu Misyjnym, za zamontowanie na czas ogrodzenia i położenie kostki, za przyniesione ciasta i pomoc w poczęstunku, za przygotowanie liturgii a przede wszystkim za wspólna modlitwę i radosną obecność.

2. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tace, które przeznaczone są na ogrodzenie wokół kościoła i kostkę pod plac procesyjny.

3. W środę 13 czerwca w Lubajnach nabożeństw Fatimskie: o godz. 20.00 Różaniec i Msza św. Wyjazd autobusu spod naszego kościół o godz. 18.40.

4. Trwają nabożeństwa Czerwcowe, które odprawiane są codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Znajdźmy czas, aby polecać się Bożemu Sercu Jezusa.

5. Dziś po raz ostatni gra na Mszach św. nasz Pan Organista Jan Orzechowski. Ze smutkiem, że odchodzi, dziękujemy Mu za 5 lat służby w naszym kościele, za upiększaniu liturgii poprzez śpiew. Życzymy wielu łask Bożych i błogosławieństwa Bożego w życiu.

6. Wpatrzeni w Serce Jezusa przebite dla nas z miłości, uczmy się tej miłości i dzielmy się nią z innymi. Szczęść Boże!