XI NIEDZIELA ZWYKŁA 17.06.2018

1. Bóg zapłać za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na ogrodzenie wokół kościoła. Bóg zapłać także za wszelkie inne ofiary, składane w kopertach imiennych i przelewane bezpośrednio na konto parafialne. Można jeszcze ufundować przęsło indywidualnie lub rodziną czy razem z sąsiadami.

2. W środę jak w każdą III środę miesiąca Msza św. o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 18.00 a po niej modlitwy wstawiennicze.

3. W piątek 22 dzień miesiąca – miesięczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwo czerwcowym i ucałowanie relikwii św. Papieża.

4. Trwają nabożeństwa Czerwcowe, które odprawiane są codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Znajdźmy czas, aby polecać się Bożemu Sercu Jezusa.

5. W przyszłą niedzielę 24 czerwca miesięczne Wspomnienie Maryi Wspomożycielki Wiernych. O godz. 17.30 nabożeństwo – Hołd Wspomożycielce i Msza św. która będzie odprawiana w intencjach składanych przed figurą Wspomożycielki. Pamiętajmy słowa św. Jana Bosko: „Zaufajcie Wspomożycielce a zobaczycie co to w życiu są cuda”.

6. Wpatrzeni w Serce Jezusa przebite dla nas z miłości, uczmy się tej miłości i dzielmy się nią z innymi. Szczęść Boże!