XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 15.09.2019

1. Bóg zapłać za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na ogrodzenie wokół kościoła. Bóg zapłać także za wszelkie ofiary składane bezpośrednio na ten cel czy to w kopertach czy przelewając bezpośrednio na konto parafii.

2. Dziś na Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się poświecenie tornistrów i przyborów szkolnych a po Mszy św. spotkanie organizacyjne dla Rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I komunii św.

3. Również dziś po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie młodzieży VIII klasy szkoły podstawowej, która w tym roku pragnie przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.

4. W przyszła niedziele na Mszach świętych będziemy gościć Chór „Czeremszyna” z Tarnopola na Ukrainie. Będą śpiewać na wszystkich Mszach świętych a po Mszach rozprowadzać płyty z utworami w ich wykonaniu. Dochód ze sprzedaży płyt przeznaczony jest na utrzymanie 3 domów dziecka na Ukrainie, którym tenże chór pomaga dając koncerty. Chciejmy wesprzeć ich naszymi ofiarami.

5. Niech Bóg przez pośrednictwo Maryi Wspomożycielki Wiernych i św. Jana Bosko, patrona naszej parafii obdarza wszystkich potrzebnymi łaskami. Szczęść Boże!